JAKUB MODRZYŃSKI

JAKUB MODRZYŃSKI

Kandydat na radnego Rady Miejskiej w Mosinie


Szanowni Państwo!
Nazywam się Jakub Modrzyński. Mam 34 lata, żonę Anetę oraz dwoje dzieci. Ukończyłem studia wyższe na kierunku praca socjalna. Zawodowo zajmuję się koordynacją projektów unijnych. Jestem członkiem zarządu Osiedla nr 5 Nowe Krosno w Mosinie. Przez ostatnie 4 lata działalności, dzięki wspólnemu wysiłkowi udało nam się zrealizować szereg zadań poprawiających komfort życia mieszkańców. Doposażyliśmy oraz odnowiliśmy osiedlowy plac zabaw. Doprowadziliśmy - dzięki podpisom mieszkańców - do utworzenia stałej linii autobusowej. Wnioskowaliśmy o okresowe równanie dróg czy wycinanie zarastających przy ulicach krzewów.

Nasze Osiedle w najbliższych latach czeka szereg inwestycji tj. budowa odwodnienia czy osiedlowej świetlicy. W bezpośrednim sąsiedztwie powstanie pływalnia. Trzeba zadbać o bezpieczeństwo i środki na nowe drogi. Zabiegać o nowe miejsca pracy, ale też o ofertę dla najmłodszych i seniorów. Potrzeba spokojnego, ale nowoczesnego i odważnego spojrzenia na problemy mieszkańców całej Mosiny. Głęboko wierzę, że dzięki Państwa poparciu uda nam się zrealizować nasze wspólne marzenia, a Mosina będzie miejscem z którym młodzi ludzie będą chcieli wiązać swoją przyszłość.

z poważaniem
Jakub Modrzyński

Wielkie zaangażowanie na rzecz Osiedla nr 5 jak i umiejętność koordynowania projektów unijnych to najlepsza rekomendacja dla Pana Jakuba Modrzyńskiego

Przemysław Mieloch