Kandydaci na Radnych – Okręg nr 1

OKRĘG NR 1

Kandydaci na Radnych w okręgu pierwszym


1MARIA WITKOWSKA | Okręg 1, poz. 1
Lat 58, zamężna, troje dorosłych dzieci, mieszkanka Rogalina, wykształcenie pomaturalne.

Od 1996 r. zaangażowałam się w pracę na rzecz lokalnego społeczeństwa zostając sołtysem. Funkcję tą pełnię 18 rok. W latach 1998-2002 i 2014-2018 radna Rady Miejskiej w Mosinie. Problemy wsi i ich mieszkańców są mi doskonale znane a w mojej pracy staram się o polepszenie warunków życia poprzez poprawę infrastruktury i bezpieczeństwa.


2MARIAN OSUCH | Okręg 1, poz. 2
Lat 70, żonaty dwójka dzieci, mieszkańcem Wiórka od urodzenia, sołtys Wiórka trzecią kadencję, radny Rady Miejskiej w Mosinie od 2010.


3ZBIGNIEW GRYGIER | Okręg 1, poz. 3
Lat 63, żonaty, ojciec dwójki dzieci, dziadek dwóch wnuczek, mieszkaniec Sasinowa, radny Rady Miejskiej w Mosinie od 2014.


4AGNIESZKA STELMACH | Okręg 1, poz. 4
Lat 44, zamężna, dwoje dzieci, mieszkanka Radzewic, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, aktywnie działa w Radzie Sołeckiej Radzewic oraz w Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Rogalinie. Stanowcza w przypadku walki o dobro wspólne mieszkańców naszej społeczności.


5JUSTYNA RASZEWSKA | Okręg 1, poz. 5
Lat 33, zamężna, jedno dziecko, od urodzenia mieszkanka Daszewic, absolwentka AWF Poznań - kierunek fizjoterapia. Prowadzi działalność gospodarczą – rehabilitacja, a także zajęcia NordicWalking.


6MONIKA BOROWSKA-ŚWIERCZYŃSKA | Okręg 1, poz. 6
Lat 42, zamężna, troje dzieci, od 2009 roku mieszka w Czapurach na tzw. Osiedlu Leśnym, wykształcenie wyższe podyplomowe, mgr resocjalizacji, nauczycielem kontraktowym wychowania przedszkolnego, oraz technikiem informatykiem.


7ADAM MONIKOWSKI | Okręg 1, poz. 7
Lat 42, żonaty, dwójka dzieci, mieszkaniec Daszewic od urodzenia. Wykształcenie wyższe, absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu kierunek Finanse i Bankowość.Prowadzi własną działalność gospodarczą.


8MAREK ADAMCZYK | Okręg 1, poz. 8
Lat 48, żonaty, dwie córki, od urodzenia mieszkaniec Czapur.

Interesują mnie wszelkie zagadnienia związane z ochroną środowiska i jako kandydat na radnego chciałbym zająć się tymi problemami.