Kandydaci na Radnych – Okręg nr 4

OKRĘG NR 4

Kandydaci na Radnych w okręgu czwartym
1TOMASZ ŁUKOWIAK | Okręg 4, poz. 1
Lat 48, żonaty, dwoje dzieci, od pokoleń rodzina mieszka w Mosinie, na co dzień przedsiębiorca branży farmaceutycznej, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 4 oraz radny.

Przewodniczy Komisji inwestycji, mienia komunalnego i ładu przestrzennego. Jest również członkiem Komisji budżetu i finansów.


2ARKADIUSZ CEBULSKI | Okręg 4, poz. 2
Lat 5o, urodzony w Mosinie, szewc, właściciel jednego z najstarszych zakładów rzemieślniczych w Mosinie (55 lat działalności firmy). Prezes i założyciel Mosińskiego Towarzystwa Motocyklowego, w-ce prezes i założyciel Stowarzyszenia Handlu i Usług, członek i założyciel Mosińskiego Klubu Żeglarskiego.

Hobby - motocykle -żeglarstwo - nordick walking. Społecznik- członek zarządu Osiedla nr 3 „Przy Strzelnica” - radny obecnej kadencji. Zwolennik budowy basenu. W nowej kadencji skupię się na budowie rond, obwodnicy i dróg, a także na otwarciu Domu Dziennego Pobytu dla osób starszych i samotnych.


3CZESŁAW TOMCZAK | Okręg 4, poz. 3
Lat 55, wykształcenie średnie techniczne, pochodzi z Drużyny, od 1990 mieszkaniec Mosiny. Prowadzi działalność gospodarczą w branży spożywczej.

Interesuje się sportem, szczególnie lekkoatletyką, turystyką krajową i zagraniczną. W wolnym czasie słucha dobrej muzyki


4MIECZYSŁAW ROŻEK | Okręg 4, poz. 4
Emeryt, były pracownik ZUK, radny kadencji 2014-2018. Mieszka w Mosinie na ul. Skrajnej na Osiedlu nr 4 „Za Barwą”.


5IZABELA DEMSKA | Okręg 4, poz. 5
Lat 53, mężatka, dwóch synów. Od urodzenia mieszkanka Mosiny. Wykształcenie ekonomiczne. Pracuje w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Mosinie.


6RENATA KUBALA | Okręg 4, poz. 6
Lat 39, mężatka, mama dwóch synów, absolwentka szkoły handlowej, od 20 lat mieszkanka Mosiny, przewodnicząca i wiceprzewodnicząca Rady Rodziców w szkołach synów.

Angażuje się w inicjatywy mieszkańców Osiedla Czarnokurz oraz akcje charytatywne. Jest miłośniczką zwierząt i spacerów po pięknych okolicach Mosiny.


7ROMUALDA BUKSALEWICZ | Okręg 4, poz. 7
Lat 53, mama dwójki dzieci, ukończyła UAM w Poznaniu na Wydziale Biologii, Studia Podyplomowe na Wydziale Chemii oraz Medyczne Studium Zawodowe na wydziale położnych. Pracuje jako nauczycielka i położna.